Paintball Koszalin

Dlaczego paintball w Koszalinie z Koshaolin Paint?

Po pierwsze pasja.

W paintballu istnieje bardzo ważna zasada: im więcej luf na polu paintballowym naraz tym lepsza zabawa. Należy jednak pamiętać, że gramy w zespołach. Nie można wybiec w pojedynkę na przeciwnika, bo nic to nie da. Trzeba ustalić strategię, stosować ją, a co najistotniejsze dostosowywać na bieżąco do dynamicznie zmieniającej się sytuacji podczas gry.

Po drugie bezpieczeństwo.

Nigdy nie zdarzył nam się żaden wypadek, kontrolujemy przebieg gry od początku do końca z każdej strony. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na dobrej zabawie, pozytywnych wrażeniach i do tego sami uczestniczymy w grze paintballowej.

Po trzecie organizacja.

Uczestniczymy w grze nie tylko ze względu na bezpieczeństwo. Cały sukces imprezy paintballowej polega na udanej zabawie. To właśnie my jesteśmy za to odpowiedzialni. Nasza praca nie sprowadza się do wydania i obsługi sprzętu. To my na początku prowadzimy drużyny paintballowe, pokazujemy jak i którędy poruszać sie, jak się osłaniać nawzajem, jak podejść, zaskoczyć i pokonać drugą drużynę.

Po czwarte zabawa.

Gry, które organizujemy przebiegają w wesołej atmosferze, według nas paintball Koszalin służy odstresowaniu i zrelaksowaniu, a nie na nie niezdrowej rywalizacji i stresie. Dlatego zanim idziemy w teren odbywa się chrzest koshaolinowy. Służy to oswojeniu się ze sprzętem oraz z kontaktem z kulkami. Zawsze stanowi to pierwszy rozrywkowy punkt imprezy. Potem jest już tylko z górki.

Po piąte kreatywność.

Jak już wszyscy się znajdą po drugiej stronie lufy zaczyna się robić nudno. Na szczęście tylko na chwilę bo znów wkraczamy MY. Zaczyna się szybka debata nad zmianą scenariusza gry. Czy bronimy i zdobywamy jakiś obiekt? Czy eskortujemy kogoś przez las? A może polowanie? Entuzjaści o mocnych nerwach wybierają zawsze wojnę secesyjną. Nie da się tego opisać – to trzeba przeżyć!!!

Po szóste porządek.

Porządek i to w szerokim pojęciu. Zawsze zabieramy śmieci z miejsca w którym gramy. Nie pijemy alkoholu w trakcie gry. Nie strzelamy po krzakach podczas przerw między meczami. Panie, które z nami uczestniczą w grze traktujemy ulgowo, w końcu to słaba płeć. Chyba, że życzą sobie inaczej. Zawsze gramy w maskach paintballowych i nawet na chwilę nie zdejmujemy maski z głowy

Więcej informacji o drużynie, w tym zdjęcia z imprez, znajdziesz na naszym profilu facebook.